ثبت سفارش : 

قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین

جدید در این بخش مطلع باشند.

1 ) دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار می باشد، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید.

همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با شماره های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

2 ) قیمت های محصولات موجود در وب سایت و شعب حضوری به روز و یکسان می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌­فاکتور منظور گردیده است،

معتبر می باشد.

3 ) پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل تایید ثبت سفارش به همراه شماره فاکتور برای مشتریان ارسال می شود.

4 ) پس از ثبت هر سفارش در صورت لزوم طی یک تماس تلفنی با مشتری صحت و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را

به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید و از ثبت سفارش های غیر واقعی بپرهیزید.

5 ) در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده را بدون مالیات پرداخت می نماید.

ارسال سفارش : 

سفارش های ثبت شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی آپادانــــا پس از تاییدیه مشتری آماده ارسال و تحویل پست خواهد شد.

1 ) کلیه سفارشات با مبلغ خرید بالاتر از 600 هزار تومان ، به صورت کاملا رایگان خواهند شد

      تعدادی از کالاها و سفارشات با توجه به ماهیت کالا ، شرایط وزن و حجم با شرایط خاص و به صورت پسکرایه ارسال خواهند شد .

2 ) در صورتی که سفارش از شهرستان باشد ، در فاصله زمانی دو روز کاری ، تحویل پست تیپاکس مبدا داده شده و ارسال می گردد . زمان متدوال تحویل مرسوله به آدرس مشتری حدود 2 الی 4 روز کاری می باشد .

توجه داشته باشد بعد از تحویل مرسوله به شرکت تیپاکی برای ارسال و صدور کد رهگیری هرگونه تاخیر در ارسال و زمانبندی تحویل کالا بر عهده شرکت پست تی پاکس می باشد  .

لازم به ذکر است هر گونه تاخیر و کم کاری از جانب شرکت پست درارسال ، با کد رهگیری از طریق پیشتیبانی شرکت تی پاکس قابل پیگیری می باشد.

همچنین مشتریان می توانند روند ارسال سفارش را در سایت پست تی پاکس از طریق کد رهگیری مرسوله که از طریق پیامک ارسال خواهد شد،  پیگیری نمایند.

3 ) سفارش های تهران توسط پیک در روز ارسال می شوند . اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل گیرد همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با

مشتری تماس می گیرند و همچنین هزینه ارسال مجدد برای بار دوم به عهده مشتری می باشد.

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید